Dovolená za skvělou cenu

Ubytujte se v soukromí

Nemáte rádi příliš organizované zájezdy s cestovními kancelářemi? Chcete jet k moři, nechcete utratit příliš peněz, avšak nevládnete cizím jazykům, abyste si ubytování zařídili sami. Pak Vás jistě osloví naše nabídka Apartmány Chorvatsko – prostřednictvím nás si pronajmete apartmán a doprava a stravování už je na Vás.

Apartmány leží po celém pobřeží

V nabídce Apartmány Chorvatsko se objevilo také letovisko Mimice, které leží na Omišské riviéře nedaleko Splitu. Zde nabízíme ubytování v menším rodinném hotelu s polopenzí. Všechny hotelové pokoje nabízejí výhled na křišťálově čisté moře. Hotel nabízí klimatizaci a připojení wi-fi, na jeho střeše se nachází nádherná restaurace s venkovní zahrádkou. V okolí je řada známých letovisek (Baška Voda, Makarska, apod.), které nabízejí rozličné sportovní vyžití – potápění, rafting, vodní skútry apod.

Přírodní krásy Chorvatska

Lokality v nabídce Apartmány Chorvatsko jsou zvoleny tak, aby v okolí bylo pestré využití volného času. Chorvatsko nabízí nádherné národní parky – Kornati (souostroví mezi Zadarem a Šibenikem), Krka (nedaleko Šibeniku, mnoho vodopádů).